Atletes classificats al Campionat de Catalunya de Cross (Blanes, 19/03/17)

Aquesta és la relació d’atletes de l’Escola Barcelona Atletisme que han estat classificats i participaran a la Final de Catalunya de Cros, diumenge 19 de març, a Blanes:

-NOEL MARTIN RAMOS, infantil
-JOAN ROIG ELIZALDE, infantil
-ROC PEREZ LARUMBE, benjamí
-LUCA ROIG PERRONE, aleví
-ESTRELLA GARCIA, benjamí
-ORIOL ROSAURA, aleví
-JULIA ROSAURA, aleví
-ARNAU EMBALO, infantil
-SAMUEL VAN HUIJSTEE, benjamí
-BLANCA MESTRES ALGUERÓ, prebenjamí
-TEO PUIG, benjamí
-SARA SAGUÉS AREDO, infantil
-LLUC MARTI MARIN, cadet
-CAMILA ARNAU, infantil
-SERGUEI GARCIA CARPINTERO, cadet
-MARC ARGÜELLO, prebenjamí
-ERIC ARGÜELLO, benjamí
-AINA OLMO, aleví
-ESTEL GALLEGO, infantil
-NURIA ALONSO PIÉ, prebenjamí
-JAN VAZ MAJÓ, benjamí

Moltíssima sort i gaudiu d’aquesta experiència única!

Campionat de Catalunya de Clubs 2017 – Equip Femení a la palestra!

Ja tenim aqui el primer campionat de clubs de la Pista Coberta. El Campionat de Catalunya de Clubs!
Aquesta es la convocatòria:
Pista Coberta Sabadell 7 de gener de 2017
60ml Sonia Bocanegra
60mv Carla Piñera
200ml Irene Alonso
400ml Ma José Carabante
800ml Ariadna Fontcuberta
1500ml Marta Camps
3000ml Sandra Alonso
Long.: Laura Claros
Triple: Sara Sagues Aredo
Altura: Angelita Rodriguez
Pertiga: Patricia Hidalgo
Peso: Alexandra Ventura
4×200 : Ana Sala, Irene, Ma Jose y Carla o Sonia.
Hora Convocatoria : 15:30 Patricia i Ariadna, la resta 16:30
Horari :
16:30 : Perxa (Patricia) – Triple (Sara Sagues)
17:50 : 60mt. (Carla)
18:10 : 60 mll. (Sonia)
18:15 : Llargada (Laura Claros)
18:25 : 3000mll. (Sandra) Alçad (SuperAngelita)
19:00 : 400mll. (MaJose)
19:20 : 200mll. (Irene)
19:40 : 800mll. (Ariadna)
19:55 : 1500mll. (Marta)
20:15 : 4×200 (Ana Sala – Irene – Ma José – Carla o Sonia)
. Equip Delegats Tècnics.
Us hi esperem també per fer costat a l’equip!

Un cap de setmana molt intens per a la Nostra Escola

Aqui teniu les fotos (Gregory Goodwin) de l’Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (1a. Jornada 5 de nov.), la Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (2a. Jornada), Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (2a. Jornada 19 de nov.) i de la Challenge Escolar, Sant Martí

Foto:Greg Goodwin

I aqui els resultats:

Intercanvi Bcn-Mataró Infantil i Cadet (1a. Jornada)

Lligueta Atlètica de Barcelona Sub-11 (2a. Jornada)